prev Firemní akce a eventy

Oslavy firemních výročí

14
LED

Oslavy výročí 150. let ARaymond

U příležitosti 150. výročí existence firmy ve světě jsme uspořádali slavnostní event pro zaměstnance...

Uspořádáme pro vás oslavu v areálu firmy, divadle i v netradiční lokalitě podle vašeho výběru. Uvědomujeme si, že firma by nemohla fungovat bez obchodních partnerů. Pozvěte ty své, budeme si jich vážit stejně jako vy. Připravíme pro vás takovou akci, že i po letech na ní budete vzpomínat s úsměvem na tváři a budete na ni pyšní.

 

Významná jubilea je třeba oslavit a tím jim dodat na důležitosti. Ať už oslavu pojmete jakkoli, budete spokojeni. Zajistíme místo, pozvánky, program, ozvučení, osvětlení, moderátora i občerstvení. Prostě vše. Pokud se rozhodnete uspořádat oslavu přímo v areálu vaší firmy, zařídíme, aby prostory byly vhodně a bezpečně připraveny. Stejně tak se po skončení akce postaráme o úklid. Až přijdete další den do práce, nepoznáte, že se v prostorách vaší firmy konal večírek. Snad jen podle spokojených úsměvů všech zúčastněných.

 

Láká vás více oslava na nějakém netradičním místě? Stačí říct. Možné je totiž opravdu vše. Může to být velká legrace, ale také zcela seriózní záležitost. Máme v šatníku fraky, saka, ale i sportovní soupravu či lavinové vyhledávače. Ale ať už se rozhodnete pro večírek u vás ve firmě, biatlonový závod či smyčcový orchestr, budeme připraveni a dáme do oslavy vašeho výročí nejen veškerou svou energii, ale i duši. Stejně, jako by se jednalo o výročí naše vlastní.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa