prev Firemní akce a eventy

Plesy, párty, večírky

15
úNO

Setkání zaměstnanců PRECIOSA a.s.

Setkání zaměstnanců PRECIOSA a.s. 2016 v libereckém Babylonu.

Netrapte se organizačními záležitostmi a nechte si jen ty příjemné, jako je výběr kapely nebo dress codu ať už z variant, které vám předložíme nebo z vašich nápadů. Pak už vám celý ples zorganizujeme a uděláme všechnu tu mravenčí práci, která zahrnuje komunikaci s místem konání, kapelami, zvukaři, moderátory, předložení různých nabídek programu, harmonogram atd. a která je k úspěšné akci potřeba. Vy se budete jen bavit a užívat si příjemné chvíle na vhodném místě, na vámi vybraný program a tančit a zpívat na vámi vybranou kapelu. 


Lidi nemohou jen pracovat, je třeba se občas v práci i pobavit, otevřít a odvázat. Večírky, plesy nebo párty jsou vhodné firemní akce, kde se dokonale uvolníte a zaručeně utužíte váš kolektiv. Zjistíte, že s vašimi kolegy se můžete bavit i jinak, že jsou často při těchto příležitostech úplně jiní, otevřenější a přátelštější než na pracovišti. Naše zkušenost je taková, že tento typ akcí často pomáhá "prolomit ledy". Naši klienti si chválí účinky dobře zorganizovaných večírků, plesů či párty na svou interní komunikaci a vztahy ve firmě. Po námi zorganizovaném firemním večírku, plesu nebo párty mají i kolegové a kolegyně, kteří mají úplně jiné pracovní zařazení nebo osobní zájmy, téma pro příjemný rozhovor například u oběda.


Zaručujeme vám, že na ples, párty nebo večírek v naší režii budete dlouho vzpomínat, dlouho o něm mluvit doma i s kolegy na pracovišti a těšit se na další podobnou akci organizovanou firmou SUNDISK. Naše invence a kreativita nemá hranice, o tom se přesvědčily již stovky firem od malé místní firmy až po obří korporace. Zkuste nás také, staňte se naším klientem a přesvědčte se sami.  

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa