Foto & Video & DTP

SUNDISK nabízí komplexní fotografické a video služby - fotografování a filmování zakázek všeho druhu, reportáže z akcí, reklamních kampaní, plesů, svateb, dokumentace tiskových konferencí a podobně.

Teaser - video ABB MTB Cup 2017

Připravili jsme sérii upoutávek na letošní bajkový závod ABB MTB Cup.

Fotografování módní přehlídky

Hlavní hosty letošní show byla první dáma ČR paní Livie Klausová a velvyslankyně Švédska.

TV reklama na produkty Kitl

Natáčení televizního spotu pro firmu Kitl na nové produkty.

Došla vám inspirace pro originální logo? Tolik rádi si prohlížíte fotografie, fotíte a točíte jako o závod a nestíháte svoje fotografie či videa z akcí profesionálně zpracovávat? Naši fotografové, kameramani i grafici vám velmi dobře rozumí, a proto jsou připraveni udělat to za vás. Kvalitní technické vybavení a postprodukce je předpokladem kvalitního výstupu od krátkého reklamního spotu po filmový dokument. Dále disponujeme vlastním grafickým a DTP studiem pro přípravu tiskovin od vizitky po billboard.

mám zájem o tuto službu

Fotografické a video služby

Fotografické a video služby

Vaše klíčové okamžiky kreativně vyfotografujeme z ruky, ze stativu nebo z dronu. Pořídíme originální videozáznam z akce nebo reklamní video. Zajišťujeme také videopřenos online přímo z vašich akcí.

Více info ❯
Grafické služby

Grafické služby

Kreativní grafické návrhy nebo grafika dle brand manuálů, identita pro eventy, grafické návrhy pro weby, DTP a další služby v této oblasti.

Více info ❯

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa