prev Sportovní a kulturní produkce

Firemní sportovní hry

21
LED

Grant Thornton - sportovní den

Sportovní den pro Grant Thornton International.

Sportovní teambuildingové hry

České firemní hry

Firemní sportovci změřili síly v klasických zimních disciplínách jako klasické i alpské lyžování, bi...

Jednodenní akci pořádáme v naší základně na Žluté plovárně, tu najdete na Malé Skále v srdci Českého ráje. Disponujeme vlastním sportovním a cateringovým zázemím a vybavením. Hry a soutěže vám pomohou posílit firemní vazby a získat nové kontakty a zkušenosti. Celou akcí vás budou provázet profesionální instruktoři projektu SUNDISK Family.


Soutěže firemních týmů se může zúčastnit každý, počet účastníků není stanoven a startovat je možné ve více disciplínách. Připravujeme pro vás soutěže pro jednotlivce i kolektivní klání. Těšit se můžete na firemní outdoorovou štafetu (běh, horské kolo, kánoe), nohejbal, volejbal, malý fotbal, běh, kolo, závod smíšených dvojic (koloběžka a kánoe), archery tag a teambuildingové hry. Zajistíme pestrý doprovodný program. Po celou dobu konání sportovních her je možné využít aktivit sportovně rekreačního areálu Žlutá plovárna. K dispozici Vám budou koloběžky, paddleboardy, kanoe, stůl na ping-pong, hřiště na beachvolejbal a mnoho dalšího. Samozřejmostí je zajištění cateringu během celého sportovního klání. Snídaně, oběd i grilování jsou v naší režii, je vždy na výběr z několika variant. Jako bonus od nás dostanete fotografie a videa s logem Vaší firmy. Pokud budete mít zájem si jednodenní akci protáhnout a s kolegy i soupeři třeba popít, rádi pro Vás zajistíme vhodné ubytování.


Líbí se Vám myšlenka Firemních sportovních her a chtěli byste si zasoutěžit? Neváhejte a přidejte se do řady soutěžících firemních skupin a reprezentujte tak vaší firmu. Podrobné informace a přihlášky na naše Firemní hry najdete na našich stránkách. Chcete-li zorganizovat vlastní sportovní hry pro vaše zaměstnance, neváhejte nás kontaktovat.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa