13
říJ

Tamzpátky 2018

5.ročník open fun závodu dvojic na koloběžkách a kanoích na závěr vodácké a turistické sezóny na Mal...

19
LIS

ABB MTB CUP 2018

11. ročník tradičního závodu horských kol v Jizerských horách

08
DUB

Odemykání Jizery 2017

Řeka Jizera je po dlouhé zimě slavnostně odemčena a všichni vodáci i turisté se mohou těšit na otevř...

Máte nápad na uspořádání sportovní soutěže a všechny věci s tím spojené Vás děsí? Nebojte se a obraťte se na nás, máme s organizováním závodů zkušenosti již od roku 2004.


V první fázi s vámi projednáme vaše nápady, místo konání závodu, počet účastníků, finanční možnosti a vhodnou propagaci. V naší režii už pak může být vlastní organizace a realizace sportovní akce. Zajistíme propozice a dostatečný počet proškoleného personálu. Samozřejmě vytyčíme trať závodu a zajistíme eventuální občerstvovací stanice. V místě konání závodu zřídíme závodní kancelář, která zajistí registraci závodníků a bezproblémový chod akce. Postavíme zázemí pro závodníky s občerstvením a sociálním zařízením. Vaši akci zaopatříme i po zdravotní stránce a budeme dbát dodržení povinností upravených obecně platnými právními předpisy, jako je třeba získání povolení od úřadů v případě vedení závodu po pozemní komunikaci. Samozřejmostí jsou i technické nutnosti jako časomíra, předjezdec apod.


Ptáte se, jaká jsou kritéria? Vůbec žádná! S naším know-how, technickým zázemím a personální vybaveností umíme zorganizovat sportovní akce jakékoliv velikosti a druhu. Připravíme a zajistíme závody jak pro menší počet účastníků tak i ty, které jsou určené pro tisíce závodníků. Sportovní závod může být určen jak pro profesionální sportovce, tak pro hobby účastníky, pro dospělé i pro děti. V neposlední řadě pořádáme i soukromé či firemní sportovní akce. Za naše schopnosti mluví akce jako ABB Cup, MČR ExtremCup, Anect Extrém, Světový pohár Icebreaker, In-line Maraton a další. Tak už se nebojte a uspořádejte závod s firmou SUNDISK!

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa