13
říJ

Tamzpátky 2018

5.ročník open fun závodu dvojic na koloběžkách a kanoích na závěr vodácké a turistické sezóny na Mal...

08
DUB

Odemykání Jizery 2017

Řeka Jizera je po dlouhé zimě slavnostně odemčena a všichni vodáci i turisté se mohou těšit na otevř...

28
LED

Jablonecké pivní slavnosti

První Pivní slavnosti v centru Jablonce nad Nisou.

Jsme firmou s širokým záběrem činností, stabilním zázemím a týmem plným zkušených a horlivě nadšených lidí. To nám nahrává do karet a pořádáme pro vás mnoho vlastních akcích s několikaletou tradicí. Snažíme se pro vás vymýšlet i zážitky nové a neokoukané. Ať jste hudební nadšenec, aktivní sportovec nebo vám chutná dobré pivo, určitě si z naší nabídky vyberete. Samozřejmě nezapomínáme ani na naše nejmenší, pro které s radostí připravujeme mnoho zajímavého. Na našich akcích se lidé baví, v náplni jsou vždy bohaté doprovodné programy, tematická vystoupení, exhibice. Žíznit a hladovět také nebudete, naše cateringová sekce vždy připraví dostatek dobrého jídla i pití. Samozřejmostí každé akce v naší režii je zdravotní personál.


Letní sezónu zahajujeme tradičním Odemykáním Jizery, které probíhá v areálu Žluté plovárny. O několik týdnu později se tamtéž koná tradiční Dětský den s originálními atrakcemi pro děti. I během prázdnin pro vás organizujeme povyražení. Kvalitní hudbu si přijeďte poslechnout na Festival Dolánky. Osvěžující nápoje a reggae vás potěší na Rozmarném létě. Dobré pivo pak ochutnáte na Jabloneckých pivních slavnostech. Při výběru zájmového kroužku pro vašeho potomka se nechte inspirovat na přehlídce sportovních oddílu s názvem Jablonecká neděle. Letní sezónu zakončujeme tradičním závodem Tamzpátky, kde můžete poměřit síly v kombinaci kanoe a koloběžka. Během chladnějších měsíců můžete s vaší začínající kapelou vystoupit v Klubu Na Rampě na Stárplej, soutěži regionálních kapel. Do naší produkce určitě stojí za to zahrnout jednorázové akce, jako byly Festival Rocková Bílina nebo vánoční koncert světově známe skupiny Nazareth.


Sledujte naše webové stránky nebo facebookové profily a vždy se zavčasu dozvíte, co máme v nejbližší době v plánu. Těšíme se na viděnou na některé z našich akcí!

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa