Teambuilding a outdoor

Vzrušený dech a adrenalin před krokem do neznáma a celý tým v neoprenech se pomalu noří do chladné vody, v kolmé skalní stěně pak závisí život na tenkém laně a na 100% spolehnutí na své týmové kolegy..

15
úNO

Teambuilding pro Tower Automotive

Pestrý outdoorový program v Krkonoších, kurz skialpinismu, východ slunce nad Sněžkou a nádherné poča...

05
úNO

Teambuilding pro Microsoft

Teambuilding pro 60 manažerů přední světové IT společnosti. V ulicích Prahy, v hotelu Hilton, jako v...

12
Zář

Teambuilding pro vertikální svět SINGING ROCK

Důležitost kvality své práce si v našem lanovém centru mohly vyzkoušet šičky lezeckého vybavení SING...

Oblíbená služba Teambuilding a outdoor v sobě zahrnuje teambuilding; teamspirit; outdoorové programy; vlastní provozovny a areály a vytipovaná místa pro teambuilding. Disponujeme profesionálním, vyškoleným personálem s bohatými zkušenostmi a referencemi.

mám zájem o tuto službu

Teambuilding

Teambuilding

Mluvit a spolehnout se, víc není potřeba. Rozmluvíme vás. Aniž byste si uvědomili proč a jak, najednou stojíte před problémem, který vyřešíte jen tak, že se spolehnete na svůj tým, společně vymyslíte postup a vše zdárně dokončíte.

Více info ❯
Teamspirit

Teamspirit

Spirit je duše, podstata, energie. Je to projekt, na míru připravený a nepřenositelný. Může to být intenzivní měsíc, ale i 5 let s jasně daným postupem a zohledněním aktuálních problémů. Společný zážitek, to je celé.

Více info ❯
Outdoorové programy

Outdoorové programy

Nejsme blázni, rychlost určuje nejpomalejší člen týmu. Fyzicky zdatné vezmeme na via ferratu nad jezerem Lago di Garda v Itálii nebo na noční přechod Krkonoš na sněžnicích.

Více info ❯
Vlastní provozovny a areály

Vlastní provozovny a areály

S jedním člověkem vyřešíte ubytování, jídlo, adrenalin na lanech, pohodu na vodě, volejbalový turnaj i sjezd na koloběžkách. Máme základny s našimi zaměstnanci v Českém ráji, Lužických horách a u Máchova jezera.

Více info ❯
Vytipovaná místa pro teambuilding

Vytipovaná místa pro teambuilding

Akce mezi Prahou a Brnem? Lesopark u Berouna? Kongresový sál pro 1500 lidí? Čechy máme projeté křížem krážem, partnerské základny máme i v Alpách nebo na Azurovém pobřeží.

Více info ❯

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa