Teambuilding a outdoor

Zrychlený tep před krokem do neznáma, tým v neoprenu se pomalu noří do chladné vody, na kolmé skalní stěně pak závisí život na tenkém laně a na 100% spolehnutí se na své týmové kolegy...

15
KVě

Konečně společně a venku!

Teambuilding pro vyhlášeného prodejce zahradní techniky

05
KVě

Jarní rafting na Jizeře

SUNDISK teambuilding na divoké vodě. Zima šílená, ale zážitky, které nás budou hřát ještě dlouho....

08
říJ

Podzimní teambuilding

Naše vlastní týmová akce na čerstvém vzduchu. Sportem za zdravým tělem i duchem!

Oblíbená služba Teambuilding a outdoor v sobě zahrnuje teambuilding; teamspirit; outdoorové programy; vlastní provozovny a areály a vytipovaná místa pro teambuilding. Disponujeme profesionálním, vyškoleným personálem s bohatými zkušenostmi a referencemi.

mám zájem o tuto službu

Teambuilding

Teambuilding

Mluvit a spolehnout se, víc není potřeba. Rozmluvíme vás. Aniž byste si uvědomili proč a jak, najednou stojíte před problémem, který vyřešíte jen tak, že se spolehnete na svůj tým, společně vymyslíte postup a vše zdárně dokončíte.

Více info ❯
Teamspirit

Teamspirit

Spirit je duše, podstata, energie. Je to projekt, na míru připravený a nepřenositelný. Může to být intenzivní měsíc, ale i 5 let s jasně daným postupem a zohledněním aktuálních problémů. Společný zážitek, to je celé.

Více info ❯
Outdoorové programy

Outdoorové programy

Nejsme blázni, rychlost určuje nejpomalejší člen týmu. Fyzicky zdatné vezmeme na via ferratu nad jezerem Lago di Garda v Itálii nebo na noční přechod Krkonoš na sněžnicích.

Více info ❯
Vlastní provozovny a areály

Vlastní provozovny a areály

S jedním člověkem vyřešíte ubytování, jídlo, adrenalin na lanech, pohodu na vodě, volejbalový turnaj i sjezd na koloběžkách. Máme základny s našimi zaměstnanci v Českém ráji, Lužických horách a u Máchova jezera.

Více info ❯
Vytipovaná místa pro teambuilding

Vytipovaná místa pro teambuilding

Akce mezi Prahou a Brnem? Lesopark u Berouna? Kongresový sál pro 1500 lidí? Čechy máme projeté křížem krážem, partnerské základny máme i v Alpách nebo na Azurovém pobřeží.

Více info ❯

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa