prev Teambuilding a outdoor

Outdoorové programy

25
úNO

Teambuilding v Bedřichově

Teambuildingový den pro medicínskou divizi firmy Philips.

Maloskalská sezóna začala

Nová sezóna začíná a my už se staráme o první zahraniční klienty. Lanové centrum, splutí řeky Jizery...

Září - firemní akce a Anectextrém

Každé září pořádáme velké množství různých firemních akcí a jinak tomu není ani letos. Nejprve extré...

Stejně důležité jako zážitky venku, je i pohodlí po nich - teplo, dobré jídlo a pohodlná čistá postel. Jedeme na outdoor neznamená, že musíte program strávit venku ze dveří i při padajících trakařích. Při špatném počasí vás nebudeme nutit a představíme vám indoorovou, tak zvanou mokrou variantou. Čas tak strávíte pod střechou s alternativními aktivitami.


Outdoor může být jen hodinové vyběhnutí z dveří horské chaty a zdolání nedalekého vrcholu na sněžnicích. Může to ale být i tvrdá cesta nepropustným terénem s přespáním v bivaku. Pro naši práci je nezbytná láska k cestování a s tím spojené zkušenosti a znalost lokalit po celém světě. Při našich cestách se už neumíme koukat na svět očima běžného turisty, ale těšíme se, až se do těch nejhezčích míst vrátíme s našimi klienty. Nejhezčími místy myslíme třeba vinařské tratě na jižní Moravě, o které se s láskou stará Jožka, Penzion v Čekém ráji, kde vaří Kuba, krásný alpský hotel paní Veroniky i luxusní resort na Ko Changu s recepční Alinou.


Nemáme katalog a nikdy jej mít nebudeme. Probereme vaše představy a s našimi zkušenostmi najdeme společnou cestu. Vymyslíme program, který bude ušitý vám na míru, a už jej nikdy nezopakujeme, protože každý tým je jedinečný.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa