07
LED

Teambuilding

Dvoudenní akce pro SČVK s CSR aktivitou

22
čER

Adventure Island

FIremní setkání na dobrodružném ostrově. Akce pro 800 lidí v AJ.

24
DUB

Workshop & teambuilding

Setkání v přírodě Jizerských hor s chutí Mexika

Nejraději pořádáme teambuildingy v našich základnách, které máme v Českém ráji, u Máchova jezera a v Lužických horách. Stmelení kolektivu je zásadní podmínkou vaší společnosti, ale uvědomujeme si, že musí být i odměnou pro zaměstnance.


Není možné vzít vás a vaše kolegy do prostředí, které vám bude nepříjemné a tam vám tvrdit, že jste jedna parta. To, jak se cítíte, neovlivňuje jen lokalita, ale především lidé a zázemí. Víme, jak je důležitý první dojem, a dáváme si na něm záležet. Pomůžeme s parkováním, zjednodušíme ubytování a především vám dáváme neustále přístup k důležitým informacím. Vždy budete vědět, co se bude dít. Pro úspěšnou  teambuildingovou akci nebo event, chcete-li, není důležité, zda jste ve čtyř hvězdičkovém hotelu s moderním cateringem, nebo v chatce u jezera s klobásou z grilu. Důležitá je komunikace mezi členy týmu a neobvyklé situace, do kterých vás postaví naši profesionální instruktoři.


Neexistuje žádný katalog teambuildingových akcí, na vytvoření programu vždy spolupracujeme s klientem. Pozorně vyslechneme vaše přání a potřeby, připravíme varianty řešení a společně vytvoříme nabídku, která bude fungovat. Jediné, co neumíme je lhát vám. Důvodem, proč se k nám naši klienti vrací je, že to co řekneme, splníme.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa