15
KVě

Konečně společně a venku!

Teambuilding pro vyhlášeného prodejce zahradní techniky

05
KVě

Jarní rafting na Jizeře

SUNDISK teambuilding na divoké vodě. Zima šílená, ale zážitky, které nás budou hřát ještě dlouho....

08
říJ

Podzimní teambuilding

Naše vlastní týmová akce na čerstvém vzduchu. Sportem za zdravým tělem i duchem!

Nejraději pořádáme teambuildingy v našich základnách, které máme v Českém ráji, u Máchova jezera a v Lužických horách. Stmelení kolektivu je zásadní podmínkou vaší společnosti, ale uvědomujeme si, že musí být i odměnou pro zaměstnance.


Není možné vzít vás a vaše kolegy do prostředí, které vám bude nepříjemné a tam vám tvrdit, že jste jedna parta. To, jak se cítíte, neovlivňuje jen lokalita, ale především lidé a zázemí. Víme, jak je důležitý první dojem, a dáváme si na něm záležet. Pomůžeme s parkováním, zjednodušíme ubytování a především vám dáváme neustále přístup k důležitým informacím. Vždy budete vědět, co se bude dít. Pro úspěšnou  teambuildingovou akci nebo event, chcete-li, není důležité, zda jste ve čtyř hvězdičkovém hotelu s moderním cateringem, nebo v chatce u jezera s klobásou z grilu. Důležitá je komunikace mezi členy týmu a neobvyklé situace, do kterých vás postaví naši profesionální instruktoři.


Neexistuje žádný katalog teambuildingových akcí, na vytvoření programu vždy spolupracujeme s klientem. Pozorně vyslechneme vaše přání a potřeby, připravíme varianty řešení a společně vytvoříme nabídku, která bude fungovat. Jediné, co neumíme je lhát vám. Důvodem, proč se k nám naši klienti vrací je, že to co řekneme, splníme.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa