27
DUB

Outdoorový program a teambuilding pro CPI hotels

Na konci března 2017 jsme v Krkonoších zorganizovali outdoorový program a teambuilding pro střední m...

Seminář Volvo a odpolední teamspirit

Prodejci renomované švédské značky si na každoročním setkání stmelovali tým i ducha na Žluté Plovárn...

Sportovní den pro mezinárodní tým Microsoftu

Sportovní den pro mezinárodní tým firmy Microsoft. Akce se účastnili zástupci z Maďarska, Ruska, Bul...

Jsou případy, kdy není třeba hledat složitá řešení, ale samozřejmě není úplně snadné připravit společný zážitek pro 500 účastníků akce. Při programech typu teamspirt rádi vyrážíme pryč z města do spřátelených lokalit mezi Prahou a Brnem nebo do vlastních areálů u Máchova jezera, v Českém ráji nebo v Lužických horách.


Vzorový teamspirit může vypadat tak, že se ráno sejdeme u penzionu Křížky, který najdete na břehu řeky Jizery a v blízkosti cyklostezky Greenway Jizera. Den začíná drobným coffee breakem, jehož součástí je domácí koláč od paní provozní. Po ubytování vám představíme program a předáme koloběžky, na kterých se pohodlně dostanete do areálu Žluté plovárny na Malé Skále. Ten bude pro tento den jen váš. Součástí areálu je i lanové centrum, takže si před obědem trošku rozproudíme krev a vženeme adrenalin do žil. Po obědě pro vás přichystáme kanoe s profesionálními instruktory, kteří vás naučí udržet loď rovně i sjet jez. Následuje splutí trvající cca 3 hodiny, cestou se zastavíte občerstvit v penzionu Křížky, kde bydlíte. Z cílové destinace se můžete vrátit pohodlně vlakem, je to jedna zastávka.


Ta hezčí a námi doporučovaná varianta je sednout na koloběžky a během 1/2 hodiny se pohodlně vrátit po rovině do penzionu. Po celou dobu vás budou doprovázet naši profesionální instruktoři, kteří budou v kontaktu s personálem Penzionu v Křížkách. Kuchař tak přizpůsobí okamžik položení první krkovice na gril vaší aktuální poloze, vy přijedete do penzionu a gril už bude vonět. Den nekončí večeří, v rukávu máme připravené netradiční večerní programy, tím že jsou netradiční nepatří na web, ale rádi vám je představíme na osobní schůzce nebo na obhlídce v našem nebo vámi vybraném areálu. Teamspirit pro nás nekončí vaším odjezdem. Samozřejmě vám předáme zpracované fotografie z akce a připravíme krátké video.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa