26
říJ

Teamspirit pro PENNY

Netradiční outdoorová akce, jejímž vyústěním byla konkrétní pomoc

27
DUB

Outdoorový program a teambuilding pro CPI hotels

Na konci března 2017 jsme v Krkonoších zorganizovali outdoorový program a teambuilding pro střední m...

Seminář Volvo a odpolední teamspirit

Prodejci renomované švédské značky si na každoročním setkání stmelovali tým i ducha na Žluté Plovárn...

Jsou případy, kdy není třeba hledat složitá řešení, ale samozřejmě není úplně snadné připravit společný zážitek pro 500 účastníků akce. Při programech typu teamspirt rádi vyrážíme pryč z města do spřátelených lokalit mezi Prahou a Brnem nebo do vlastních areálů u Máchova jezera, v Českém ráji nebo v Lužických horách.


Vzorový teamspirit může vypadat tak, že se ráno sejdeme u penzionu Křížky, který najdete na břehu řeky Jizery a v blízkosti cyklostezky Greenway Jizera. Den začíná drobným coffee breakem, jehož součástí je domácí koláč od paní provozní. Po ubytování vám představíme program a předáme koloběžky, na kterých se pohodlně dostanete do areálu Žluté plovárny na Malé Skále. Ten bude pro tento den jen váš. Součástí areálu je i lanové centrum, takže si před obědem trošku rozproudíme krev a vženeme adrenalin do žil. Po obědě pro vás přichystáme kanoe s profesionálními instruktory, kteří vás naučí udržet loď rovně i sjet jez. Následuje splutí trvající cca 3 hodiny, cestou se zastavíte občerstvit v penzionu Křížky, kde bydlíte. Z cílové destinace se můžete vrátit pohodlně vlakem, je to jedna zastávka.


Ta hezčí a námi doporučovaná varianta je sednout na koloběžky a během 1/2 hodiny se pohodlně vrátit po rovině do penzionu. Po celou dobu vás budou doprovázet naši profesionální instruktoři, kteří budou v kontaktu s personálem Penzionu v Křížkách. Kuchař tak přizpůsobí okamžik položení první krkovice na gril vaší aktuální poloze, vy přijedete do penzionu a gril už bude vonět. Den nekončí večeří, v rukávu máme připravené netradiční večerní programy, tím že jsou netradiční nepatří na web, ale rádi vám je představíme na osobní schůzce nebo na obhlídce v našem nebo vámi vybraném areálu. Teamspirit pro nás nekončí vaším odjezdem. Samozřejmě vám předáme zpracované fotografie z akce a připravíme krátké video.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa