prev Teambuilding a outdoor

Vlastní provozovny a areály

Září - firemní akce a Anectextrém

Každé září pořádáme velké množství různých firemních akcí a jinak tomu není ani letos. Nejprve extré...

SKANSKA na Žluté plovárně

O minulém víkendu jsme zorganizovali sportovní a teambuildingové aktivity s večerní hudbou a grilová...

Outdoor pro Newton Media

Zorganizovali jsme outdoorový program pro Newton Media. Nechyběl program v lanovém centru, splutí ře...

Jak se domluvíme, tak to bude, vlastními provozy garantujeme vysoký standard služeb s maximální možnou operativností.


SUNDISK Family

Projekt 8 základen v Českém ráji, které provozujeme s jednoduchým pravidlem. Ve všech provozovnách si můžete půjčit sportovní materiál a v libovolné jiné jej vrátit. Všude je možné zaparkovat, občerstvit se, využít WC a převléknout se v suchu. Na všech provozovnách garantujeme stejnou kvalitu nabízených služeb a personál, který ochotně naplní vaše potřeby a přání. V sortimentu sportovních potřeb najdete na 150 kanoi, 20 raftů, 200 koloběžek, in-line brusle různých velikostí, šlapací autíčka, hole na nordic walking, míče, sítě, pálky, talíře a desítky další drobností, které vám zpříjemní den.


Základna NISA

Tato provozovna je součástí SUNDISK family, je to ale tak jedinečný projekt, že si zaslouží vlastní odstavec. Nikde jinde neproplujete trojzemím na kanoi. Při výletě po Nise nasedáte do kanoe na českém břehu, protější už je německý, hranici překročíte uprostřed řeky. Můžete tedy plout zároveň v Čechách i Německu. Vidle do toho hodí po 20 minutách plavby Polsko, kde nás opustí německá hranice a dál plujete už jen po česko-polské. Pro cestu zpět můžete zvolit koloběžky nebo v Polsku nasednout na německý vlak a tím se vrátit do Čech.


RESTREP Máchovo Jezero

Rekreační středisko Preciosa na Máchově jezeře je lokalita, ve které děláme léta letoucí akce a poslední 2 sezóny ji sami provozujeme. Ke kvalitnímu základu krásného ubytování v chatkách na pláži jsme přidali moderní cateringové služby a půjčovnu paddleboardů, surfů, koloběžek.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa