prev Galerie akcí

Nikdo neunikne

Kde se skrývá protijed? Aneb záchrana hotelového personálu 

S našimi klienty jsme se sešli v hotelu Antonie ve Frýdlantu. Hned při úvodu akce bylo zřejmé, že něco není v pořádku. Moderátor se tvářil podezřele a bylo vidět, že mu není dobře. Oznámil, že personál hotelu byl přiotráven. To stejné hrozilo i ostatním.

Pak přiběhlo 5 vojáků a rozjela se záchranná akce. Okamžitě jsme se rozdělili do týmů a ve snaze zabránit katastrofě jsme běželi hledat protijed. Čekala nás série úkolů výzev. Pachatel si s námi pohrával jako kočka s myší, ale dal nám šanci na přežití. Nechal nám totiž mapy s vyznačenými místy. Potřebovali jsme co nejrychleji najít indicie, které nám pomohly dostat se k místu nedaleko hřbitova. Někde tam byl uschován protijed. Tlak byl velký, protože času na záchranu zbývalo málo. Bylo potřeba spolupracovat, spojit síly a co nejdříve rozluštit šifru. Společným cílem byla truhla, která skrývala záchranu z Vizovic :)

No a dál už to bylo jasné - vyhlášení nejlepšího týmu, společná večeře a příjemný zbytek společně stráveného dne. 

Neobyčejný teambuildingový program jsme tentokrát uspořádali pro zaměstnance AUTO JAROV - jednoho z největších prodejců a servisů aut v ČR. Otestovali jsme si fyzickou i mentální zdatnost na čerstvém vzduchu a věříme, že jsme pomohli propojit pracovní kolektiv.

Pokud chcete i vy na chvíli opustit kancelářské prostředí a prohloubit spolupráci v týmu netradičním zážitkem, ozvěte se nám.

Originální hru vytvoříme i pro vás!


to chci

    

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa