prev Galerie akcí

Whirlpool Kick-off meeting online

Kick-off meeting a jeho 100% alternativa online v roce 2021 

Tradiční setkání zaměstnanců společnosti Whirlpool CZ a SK, zhodnocení předešlého roku a prezentace plánů pro nové pracovní období. Člověk by si řekl - běžná věc. Jenže to by se nesměl psát rok 2021, kdy je vše jinak.

Kick-off meeting se musel z důvodu pandemie COVID-19 obejít bez osobního setkání zaměstnanců. Navrhli jsme tedy 100% alternativu online.

V poměrně krátkém čase jsme zvládli předtočit prezentace manažerů v pražských ateliérech i v domácích podmínkách SUNDISK. Díky spolupráci s OBA creators jsme jim dodali originální a svěží nádech. V den online eventu jsme živě propojili všechny klíčové manažery se zaměstnanci pomocí našich streamovacích platforem a software vymožeností pro pořádání kulatého stolu online. Zaměstnanci se tak mohli seznámit s novým generálním manažerem z Moskvy. Ve druhé části eventu nechyběla zábava a společná práce – když už jsme nemohli cestovat po Čechách, podívali jsme se rovnou do vesmíru. Krásné video o Galaxii Whirlpool připravili OBA creators. Nabyté znalosti se tak mohly hned využít v online hře „Cesta kolem světa", ta běží na námi vyvinuté oblíbené platformě KOTT – Keys of the treasure. V další části programu si účastníci vyrobili originální ledničku Whirlpool. Do ní se jim hravě vešly luxusní pralinky i malá lahvinka ;), které všichni obdrželi v balíčku před eventem.

Máme za sebou 5 hodin online akce s pestrým programem, nabité prací i zábavou pro celou firmu

Potřebujete podobný program pro Vaši firmu? Ozvěte se nám! Zcela unikátní online event připravíme i Vám.


poptat event online

 

 

V maskérně před natáčenímNatáčení prezentací pro kick-off meeting ve studiu onlineNatáčení prezentací ve studiuNatáčení prezentací ve studiuNatáčení prezentací ve studiuV maskérně před natáčenímOnline event SUNDISKNatáčení prezentací ve studiu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa