prev Galerie akcí

Zážitková gastronomie na home-office

Svlékání paprik v přímém přenosu


Je strašně fajn potkat se a po čase něco společného zažít. Jedno takové online setkání po delší době jsme zorganizovali a propojili 40 zaměstnanců našeho nového klienta. Bylo krásné vidět, jak se postupně zapojovali ostatní členové jejich domácností a zvědavě sledovali, co se to v kuchyni děje.

Tentokrát jsme se pod vedením Pavlíny a Martina Lubojatzky (Lubojatzky couple) naučili svlékat grilované papriky a připravit si z nich dokonalou omáčku i salát, upéct nádherně šťavnaté prso (kuřecí), vyrábět domácí tacos a vše spojit v dokonalý výsledek. Pokaždé po všem tom krájení, míchání a cinkání v závěru našeho online eventu nastane zvláštní ticho - v ten moment, kdy všichni svoje gastrodílo ochutnají - a pak se ozve to vášnivé mňááááááám!!!!


   

Na tuto část se strašně těšíme, protože vždycky zůstane něco i pro nás, kteří po celou tu dobu stojíme u světel, kamer a monitorů, odkud sledujeme jak vás naše online zážitky baví. A to nás nesmírně těší ♥


A jak to vidí druhá strana?

"Moc děkuji za celé zorganizování akce, hladký průběh a především pak za Vaši vstřícnost, ochotu, rychlost v reakcích na různé dotazy a požadavky + obecně profesionální přístup."
K. V., HR Assistant TMF Group

Takový byl teamspirit online pro TMF Czech a.s., firmu, která zaměstnává experty v oblasti mezd, účetnictví, práva a HR po celém světě.

Chcete pro svoje zaměstnance netradiční zážitky? Neváhejte a obraťte se na nás. Jsme připraveni.


Chci firemní event
 

Online event z produkce SUNDISKPavlna Lubojatzky pro SUNDISKOnline event z produkce SUNDISKOnline event z produkce SUNDISKIMG_8538S firmou do kuchyněLubojatzky couple pro event z produkce SUNDISKPavlína Lubojatzky pro online event z produkce SUNDISKLubojatzky couple pro event z produkce SUNDISKS firmou do kuchyně - online event z produkce SUNDISKLubojatzky coupleatzky couple pro event z produkce SUNDISKS firmou do kuchyně - online event z produkce SUNDISKSUNDISK teamS firmou do kuchyně - online event z produkce SUNDISKPavlína Lubojatzky a SUNDISK týmMug cake

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa