prev Galerie akcí

Online teambuilding

SUNDISK / O nás / Galerie akcí / Online teambuilding

Jak jsme vařili s mezinárodním týmem z Microsoftu

Online konference, meetingy, kurzy a školení, to všechno dobře známe. Ale online teambuilding? Jde to vůbec?

Jasně že ano!

Nedávno jsme byli osloveni společností Microsoft, abychom uspořádali nějakou zajímavou online akci pro tým lidí, který se teď v důsledku globální koronavirové situace setkává pouze virtuálně. Nekonečné telekonference, videohovory a online meetingy jsou teď jejich každodenní pracovní náplní. Takže úkol byl jasný - změna, relax, zábava - SPOLEČNĚ.

Obvykle na naše teambuildingové akce vozíme plné auto sportovního vybavení, zábavných kostýmů, cedulí a navigací, tentokrát jsme popojeli pouze kousek do naší restaurace (Restaurace Pod Rampou) a chystali jsme kabely, monitory, světla, fotoaparáty, kamery....
...a Pavlínu Lubojatzky! Kdo sleduje největší kuchařskou soutěž, bude vědět ;)

Drobná a usměvavá plavovláska si stoupla před kamery a vedla celý tým ke společné večeři. Její skvělé recepty byly okořeněny spoustou zajímavých ingrediencí, sem tam deci vína, nějaká ta kapička rumu...to se účastníkům našeho online vaření moc líbilo, protože si mohli se svými kolegy alespoň takto virtuálně připít na zdraví. Všichni se totiž po celou dobu vaření viděli na monitorech. 

Celý online teambuilding byl moderován naší event manažerkou a veden v angličtině.

Během akce jsme se často nasmáli. Třeba když jeden z účastníků akce dal péct těsto pro ginger bread a řekl nám, že to voní krásně - jako pizza! :) V pozadí vařících mužů se občas mihly jejich usmívající se manželky s dětmi, které už možná budou chtít večeře pouze od tatínka...


Zaujalo Vás?

Neváhejte se s námi spojit, uspořádáme cokoliv i pro Vaši firmu.


chci online teambuilding

Online teambuildingPavlína LubojatzkyOnline teambuildingPavlína LubojatzkyPavlína a Martin LubojatzkyPavlína LubojatzkyOnline teambuildingOnline teambuilding s Pavlínou a Martinem LubojatzkyOnline vaření s Pavlínou a Martinem LubojatzkyOnline teambuildingPavlína LubojatzkyIMG_9243 (1)


Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz