Cateringové služby

Vousáč v ušmudlaném tričku hází zmrzlé klobásy do kbelíku s vodou nabranou z řeky, po chvíli je dává na gril.. Tak nějak jsme před mnoha lety začínali.. Časy se mění, dnes už to děláme všechno trochu jinak..

01
DUB

Catering na plese Jablotronu

SUNDISK zajistil catering na ples pro Jablotron Alarms.

Naše cateringová sekce vznikla kolem roku 2008 ve velice skromných podmínkách, v pár lidech a s dodávkami od místního řezníka. Postupem času se rozvinula až do dnešní profesionální služby, která je schopna obsloužit s plným komfortem malou skupinu na břehu řeky či postarat se o 1500 hostů na firemním dětském dni. Jedno se u nás však nezměnilo. Náš přátelský přístup, výborná domácí kuchyně a prvotřídní suroviny od místních obchodníků, ze kterých naše jídlo připravujeme. A hlavně nehrajeme si na něco, co nejsme a nebojíme se jakékoliv výzvy, co se týká prostorů, časů i nabídky jídla, které pro Vás připravujeme.   

mám zájem o tuto službu

Vlastní gastro provozy

Vlastní gastro provozy

Velice dobře si uvědomujeme, že heslo "Kolik lidí, tolik chutí" platí v našem oboru ještě více než jinde. A proto se snažíme našim zákazníkům nabídnout co nejvíce možností jak realizovat jejich přání.

Více info ❯
Catering pro eventy

Catering pro eventy

Náš sehraný cateringový tým vám připraví catering na klíč na jakýkoli formát eventu. Vaše spokojenost je naší hlavní prioritou.

Více info ❯

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa