prev Firemní akce a eventy

Firemní školení

15
LED

Školení Aperta v Křížkách

V Penzionu Křížky proběhlo školení společnosti Aperta.

Vzdělávání managementu společnosti SUNDISK

Byli jsme zapojeni do cyklu vzdělávání a zároveň jsme jednu z částí hosotovali v Klubu Na Rampě....

Čas od času je dobré si trochu odfrknout od běžného života ve firmě a zároveň nezahálet úplně a podělit se s kolegy a zaměstnanci o nové poznatky a změny ve společnosti. U nás to dobře víme, a proto pro vás zajišťujeme příjemné prostředí s konferenční technikou pro vaše firemní školení.


Často pořádáme školení v našem malebném Penzionu Křížky, nacházejícím se u řeky Jizery, ve kterém naleznete konferenční místnost ideální pro firemní školení s kapacitou 40 osob a vlastním cateringovým zázemím. Dobré jídlo nebo pauza na kávu či dortík jistě potěší každého člověka a lehce odbourá pracovní stereotyp. Ještě lepší možností „vypnutí“ je pobyt u nás protáhnout a zažít outdoorový program jako například splutí řeky a večerní posezení u dobrot z grilu s programem od SUNDISK.


Rádi se vám ovšem přizpůsobíme a zorganizujeme školení ve vám bližší lokalitě či ve větších objektech. Starat se o nic nemusíte. Prostory zvuk, obraz, občerstvení i zábavu můžete nechat na nás. Nic u nás ale není jasně dané. Pokud si budete přát něco konkrétního nebo odlišného či akci upravit na míru, uděláme vše proto, aby se tak stalo. Napište nám a určitě se dohodneme.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa