prev SUNDISK

Galerie akcí

ABB
ABB MTB Cup

Další ročník ABB MTB Cupu proběhl. Trasa vedla jako obvykle po vrcholcích Jizerských hor. Trasy byly připraveny jak pro ženy, muže ale nechyběla ani krátká varianta pro děti.

OHK v Jablonci nad Nisou
Trip Tour 2009

V roce 2009 se setkání Tour Trip 2009, pořádané Okresní hospodářskou komorou v Jablonci nad Nisou, konalo v našem Klubu Na Rampě. SUNDISK s.r.o. se postaral o organizaci tohoto setkání a zároveň se podílel na programu dvěma prezentacemi na téma cestovního ruchu.

Jizerská oblast tmavé oblohy
Jizerská oblast tmavé oblohy

Zajistili jsme přípravu tiskové konference v chatě Pyramida na Jizerce pro projekt Jizerská oblast tmavé oblohy.

Česká astronomická společnost
Pozorování Slunce

V rámci slavností řeky Nisy jsme připravili také pozorování Slunce pomocí speciálních astronomických dalekohledů. Akce byla také součástí astronomických setkání pravidelně probíhajících v Klubu Na Rampě.

ZF TRW
Po stopách Franze Josefa

Pro zaměstnance Jabloneckého TRW jsme připravili outdoorovou akci nedalko hranic s Německem. Bez signálu na mobilu se akce zúčastnilo sedmdesát zaměstnanců.

Microsoft
Novoroční večírek MICROSOFT

Zoragnizovali jsme pro Microsoft novoroční večírek. Nechyběla ani hudební produkce The Tap Tap, kapela Milo či domácí uskupení MS Band. Proběhal také oblibená bubenická či barmanská show.

Skanska
SKANSKA na Žluté plovárně

O minulém víkendu jsme zorganizovali sportovní a teambuildingové aktivity s večerní hudbou a grilováním pro firmu SKANSKA a.s.

Géčko
Jarní show v Géčku

Pro Nákupní centrum Géčko v Liberci jsme zorganizovali akci Jarní show v Géčku. Připravili jsme atrakce jako je například trampolína, umělá lezecká stěna či obří skluzavka.

Česká astronomická společnost
Pozorování Měsíce a Jupiteru

Jedna z dalších akcí příznivce astronomie v Jablonci nad Nisou organizovaná naší firmou. Společné pozorování Měsíce a Jupiteru.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa