prev SUNDISK

Galerie akcí

SUNDISK
WATERMANIA 2008

Na Jablonecké přehradě připravujeme akci zvanou Watermania. Představí se snowboardisté a lyžaři z celé České republiky. Závody jsou určené také pro veřejnost.

Microsoft
Sportovní den pro mezinárodní tým Microsoftu

Sportovní den pro mezinárodní tým firmy Microsoft. Akce se účastnili zástupci z Maďarska, Ruska, Bulharska, Slovinska, Chorvatska a České republiky.

Géčko
Minigolf v Géčku

V nákupním centru Géčko v Liberci jsme v lednu uspořádali turnaj v minigolfu.

SUNDISK
Koncert Nazareth

Podíleli jsme se na realizaci koncertu úspěšné skotské kapely Nazareth v Roudnici nad Labem. Nechyběla anii předkapela v podobě českého pop-rocku: Turbo.

SUNDISK
JABLONEČÁK 2008 ZAČAL

Opět pořádáme příměstský tábor Jablonečák určení převážně pro děti od 5 do 14 let. Od pondělí proběhl první turnus a další se nadcházejí.

Anect
Anect – setkání s Afrikou

Pro firmu Anect jsme připravili setkání s obchodními partnery a jejich rodinami. Téma této akce bylo setkání s Afrikou. Pro dokreslení atmosféry nechyběli ani velbloudi.

SUNDISK
Nový klub Vlak v Liberci

Připravujeme otevření nového studentského klubu na kolejích v libereckém Harcově. Před samotným otevřením jsme uspořádali zátěžovou zkoušku.

SUNDISK
Nahá Afrika

Zrealizovali jsme v nákupním centru Géčko výštavu fotografií libereckého cestovatele Ondřeje Havelky.

SUNDISK
Módní přehlídka v Galerii N

V jablonecké galerii N proběhla módní přehlídka, kde se představili návrháři z katedry designu Technické Univerzity v Liberci. Celou akci jsme měli na místě našeho fotografa.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa