prev SUNDISK

Galerie akcí

Skanska
SKANSKA na Žluté plovárně

O minulém víkendu jsme zorganizovali sportovní a teambuildingové aktivity s večerní hudbou a grilováním pro firmu SKANSKA a.s.

Géčko
Jarní show v Géčku

Pro Nákupní centrum Géčko v Liberci jsme zorganizovali akci Jarní show v Géčku. Připravili jsme atrakce jako je například trampolína, umělá lezecká stěna či obří skluzavka.

SUNDISK
VAKANTIEBEURS UTRECHT 2008

Účastnili jsme se největěího evropského veletrhu cestovního ruchu v holandském Utrechtu. Prezentovali jsme naše služby v oblasti outdooru v destinaci Českého ráje.

Česká astronomická společnost
Pozorování Měsíce a Jupiteru

Jedna z dalších akcí příznivce astronomie v Jablonci nad Nisou organizovaná naší firmou. Společné pozorování Měsíce a Jupiteru.

Česká astronomická společnost
LUNAR ECLIPSE

Zorganizovali jsme taktéž veřejné pozorování částečného zatmění Měsíce. Bohužel nám tentokrát počasí moc nepřálo.

SUNDISK
WATERMANIA 2008 - HOT INFO

Organizujeme Watermanii na Jabloneckých Slunkách. V dalších dnech proběhne stavba skoku, rampou otestujeme a můžeme závody odstartovat.

Géčko
Dětský den v Géčku a Globusu

Pro nákupní centrum Géčko v Libereckém obchodním domě Globus jsme připravili doprovodný program v podobně různých atrakcí pro děti.

Klub Na Rampě
WOHNOUT na Rampě

Každý rok k nám WOHNOUTI jezdí a vyjímkou nebl ani tento rok. Do jabloneckého Klubu Na Rampě se sjela hromada fanoušků ze širokého okolí aby si poslechlli koncert jedné z nejúspěšnějších kapel v Česku.

SUNDISK
Outdoor pro Newton Media

Zorganizovali jsme outdoorový program pro Newton Media. Nechyběl program v lanovém centru, splutí řeky Jizery na kanoích a zaměstnanci si zahráli i různé volnočasové hry jakou byl například volejbal.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa