prev SUNDISK

Galerie akcí

SUNDISK
ŘÍPSKÁ POUŤ 2009

Příprava doprovodného kulturního programu v rámci tradiční akce Řípská pouť v roce 2009. Samozřejmě jsme se postarali o různé pouťové atrakce či outdoorový adrenalinový park.

SUNDISK
AC/DC ve Wembley

V roce 2009 jsme se vydali na koncert AC/DC na stadion v Londýnském Wembley. Inspirovali jsme se zde v oblasti kulturní produkci, ale také pak dokonalého zvládnutí 70. tis. davu.

SUNDISK
Launch produktu Pradaxa

Pro farmaceutickou společnost Boehringer-Ingelheim, spol. s r. o., jsme realizovali outdoor pro sto zaměstnanců na propagaci výrobku Pradaxa.

SUNDISK
PLES TUL

V roce 2009 jsme pro Technickou Univerzitu Liberec zorganizovali ples v libereckém kulturním domě nejen pro studenty university.

SUNDISK
Rocková Bílina

Na závěr prázdnin 2009 jsme spolupořádali festival Rocková Bílina, který se uskutečnil v přírodním amfiteátru v Bílině.

SUNDISK
Divoká Jizera

Hned jak rozmrzla Jizera, jeli jsme potrénovat divokou vodu pro nadcházející sezónu. Nejvíce jsme testovali stav našich raftů, ale probéhl i trénink na kajaku.

SUNDISK
DOWN MALL Liberec

V Liberci jsme organizovali závod ve sjezdu horských kol interiéry libereckého OC Delta. Závodu se zúčastnilo několik desítek nejlepších bikerů z celé České republiky.

SUNDISK
Konec sezóny na Žluté plovárně

Začátkem října proběhlo ukončení sezóny v naší provozovně Žlutá plovárna na Malé Skále. Společně jsme plovárnu a lanové centrum připravili na zimu a provedli poslední letošní sjezd řeky Jizery.

SUNDISK
Maloskalská sezóna začala

Nová sezóna začíná a my už se staráme o první zahraniční klienty. Lanové centrum, splutí řeky Jizery na kanoích a raftech.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa