prev SUNDISK

Galerie akcí

SUNDISK
Specialized DownMall 2011

Podíleli jsme se na organizaci zcela revolučního typu závodu na horksých kolech. Jet závod v ochodním centru bylo dříve nemyslytelné a proto nyní také tak pozornost přitahující.

SUNDISK
Zakončení sezóny na Žluté plovárně

Jako každý rok pořádáme pro naše zaměstnance jako poděkování akci v rámci ukončení sezóny na Žluté Plovárně, aby také okusili, jaké to je zúčastnit se akce, kterou normálné pořádájí.

SUNDISK
Skokem do Dolánek

V Dolánkách u Turnova se sešlel nemalý počet zájemců, aby si mohli vyzoušet různé a často netradiční způsopby přemisťování, tedy dopravní prostředky.

CPI
CPI Hotels na Žluté plovárně

V duchu diokého západu proběhl teambuilding na Žluté Plovárně. Mangereři na den odhodili vážné masky a společně se s vervou pustili do plnění ůkolů a soutěží.

Anect
ANECT setkání 2011

Ve formě rodinného dne jsme uspořádali setkání s obchodními partnery. Oživly ladovské postavičky provázející různorodými atrakcemi.

Anect
DHL Ctěnice - event či firemní family day

Na zámku v Četnicích to včera žilo a o zábavu bylo vskutku postaráno. Na své si přišli nejen nejmenší, ale mysleli jsme i na dospělé, pro které byl připraven taktéž bohatý program.

SUNDISK
Lezecká aréna v Jablonci

SUNDISK nechyběl u slavnostního otevření.

Magistrát města Jablonec nad Nisou
Sanšajn 2010 - street art, grafiiti, streetball, skateboard v centru Jablonce

Víkend odstartuje na Mírovém námestí akce Sanšajn. Pod záštitou města Jablonce na Nisou organizujeme rodinný den, zaměřený především na mládež.

Abbott
Abbott na Pálavě

Výlet na kolech nebo i svezení na lodi spojené se střelbou z kuše a spoustou dalších úkolů absolvvovali zaměstnanci Abbot Laboratories v okolí řeky Pálavy.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa