prev SUNDISK

Galerie akcí

SUNDISK
Vysvědčení

Připravili jsme velmi netradiční předávání vysvědčení pro žáky z turnovské základní školy. Žáci si pro svoje vysvědčení museli skočit.

SUNDISK
Klub Vlak otevřen

Na vysokoškolských kolejích v Liberci na Harcově jsme otevřeli studentský Klub Vlak. Klub bude otevřen denně a kromě koncertů a vystoupení DJ jsou k dispozici i šipky nebo fotbálek.

SUNDISK
SEA OUTDOOR TRAINING

V květnu jsme s částí týmu strávili outdoorový pobyt na jachtě v Jaderském moři.

SUNDISK
Trend Event - DRIVE AŽ NA GREEN

V rámci konference TREND EVENT jsme se prezentovali v oblasti pořádání firemních akcí, outdoorových programů a teambuildingu.

SUNDISK
Jablonečák - poslední volná místa na srpnový termín

Organizujeme dětský příměstský tábor Jablonečák. Zbývají poslední volná místa na srpnové turnusy.

SUNDISK
In-line maraton 2008

Zorganizovali jsme závod na in-line bruslích. Závodilo se na cyklostezce na Jablonecké přehradě. Přípraveny byly různé délky okruhů pro různé věkové kategorie.

Ski Bižu
Víkendová školka pro malé lyžaře a snowboarďáky

Nevahejte se přihlašte svoje dítě do lyžařské školy. Naučit se mohou i na v dnešní době stále více populárním snowboardu.

SUNDISK
BENÁTSKÁ NOC 2008 - FOTOGALERIE

Podíleli jsme se na organizaci jednoho z největších hudebních festivalů v Severních čechách. Postarali jsme se i o fotoreport z celého festivalu.

SUNDISK
Slavnosti řeky Nisy 2008

Připravili jsme doprovodný program pro slavnosti řeky Nisy probíhající v okolí Jablonce nad Nisou v podobě dětských atrakcí, trampolíny, bubenické show či koncertu Romano Zorba.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa