prev SUNDISK

Galerie akcí

SUNDISK
Trénink raftingu

Byli jsme potrénovat v Pražské Tróji. Zdokonalení sjezdu divoké vody či následná záchranná akce. Takový byl program našeho výjezdu.

SUNDISK
Rock na konci léta

Ve spolupráci s jabloneckým Eurecentrem jsme zorganizovali Rock na konci léta na letní scéně. Po 22 hodině se také rozjela afterpárty v přilehlém Klubu Na Rampě.

SUNDISK
Přípravy na Watermanii v plném proudu

Stavíme obří skok do Jablonecké přehrady aneb přípravy na Jabloneckou Watermanii na Slunkách vrcholí.

SUNDISK
Kalendář Cairo Woman 2009

Vydali jsme vlastní kalendář sestavený ze snímků našeho agenturního fotografa Aleše Majera z Egyptské metropole.

SUNDISK
VAKANTIEBEURS UTRECHT 2008

Účastnili jsme se největěího evropského veletrhu cestovního ruchu v holandském Utrechtu. Prezentovali jsme naše služby v oblasti outdooru v destinaci Českého ráje.

SUNDISK
WATERMANIA 2008 - HOT INFO

Organizujeme Watermanii na Jabloneckých Slunkách. V dalších dnech proběhne stavba skoku, rampou otestujeme a můžeme závody odstartovat.

Klub Na Rampě
WOHNOUT na Rampě

Každý rok k nám WOHNOUTI jezdí a vyjímkou nebl ani tento rok. Do jabloneckého Klubu Na Rampě se sjela hromada fanoušků ze širokého okolí aby si poslechlli koncert jedné z nejúspěšnějších kapel v Česku.

SUNDISK
Outdoor pro Newton Media

Zorganizovali jsme outdoorový program pro Newton Media. Nechyběl program v lanovém centru, splutí řeky Jizery na kanoích a zaměstnanci si zahráli i různé volnočasové hry jakou byl například volejbal.

SUNDISK
Sezona na Žluté plovárně v Českém ráji právě odstartovala

Prázdniny na Žluté plovárně právě začaly. Dorazili k nám školáci aby si za svoje vysvědčení užili nějakou tu aktivitu u nás ať už to jsou lodě nebo program v lanovém centru.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa