prev SUNDISK

Galerie akcí

Anect
DHL Ctěnice - event či firemní family day

Na zámku v Četnicích to včera žilo a o zábavu bylo vskutku postaráno. Na své si přišli nejen nejmenší, ale mysleli jsme i na dospělé, pro které byl připraven taktéž bohatý program.

SUNDISK
Lezecká aréna v Jablonci

SUNDISK nechyběl u slavnostního otevření.

Magistrát města Jablonec nad Nisou
Sanšajn 2010 - street art, grafiiti, streetball, skateboard v centru Jablonce

Víkend odstartuje na Mírovém námestí akce Sanšajn. Pod záštitou města Jablonce na Nisou organizujeme rodinný den, zaměřený především na mládež.

Abbott
Abbott na Pálavě

Výlet na kolech nebo i svezení na lodi spojené se střelbou z kuše a spoustou dalších úkolů absolvvovali zaměstnanci Abbot Laboratories v okolí řeky Pálavy.

Anect
Anect – setkání obchodních partnerů

Další z řady setkání s obchodnímy patnery společnosti ANECT proběhlo v areálu observatoře. Rodinný den provázel pestrý program s pozorováním oblohy.

SUNDISK
První splutí Nisy

Vedení firmy se vypravilo splout si řeku Nisu a obhlédout "terén" na letní sezónu půjčovny lodí.

SUNDISK
Prezentační odpoledne NBCB

Tradiční akce North Bohemia Convention Bureau, tentikrát v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci, se jako partner NBCB zúčastnila i firma SUNDISK. V průběhu odpoledne proběhla

SUNDISK
Cyklojízda podél Jizery

Cyklovýlet spojený s doprovodným programem, jehož součástí byl i ceremoniál, kterým se zpečetila dohoda o spolupráci na rozvoji vodáctví na řece Jizeře, proběhl na konci léta za nádherného počasí, které přilákalo nemalý počet zájemců o projížďku.

SUNDISK
Neckyáda na Benátské noci

Na Žluté Plovárně bylo opět živo. Benátskou noc doprovázela neckyáda, na kterou se přihlásila spouta roztodivných plavidel obsazených řekoplavci v kreativních kostýmech. Fotogalerie mluví za sebe.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa