prev SUNDISK

Galerie akcí

Jablonečák 2009

V pondělí 6. 7. začal letošní první turnus příměstského tábora Jablonečák. První den se děti seznamovaly pod vedením zkušeného pedagoga s jednoduchými fyzikálními a

ABB
ABB MTB Cup

Další ročník ABB MTB Cupu proběhl. Trasa vedla jako obvykle po vrcholcích Jizerských hor. Trasy byly připraveny jak pro ženy, muže ale nechyběla ani krátká varianta pro děti.

SUNDISK
ŘÍPSKÁ POUŤ 2009

Příprava doprovodného kulturního programu v rámci tradiční akce Řípská pouť v roce 2009. Samozřejmě jsme se postarali o různé pouťové atrakce či outdoorový adrenalinový park.

OHK v Jablonci nad Nisou
Trip Tour 2009

V roce 2009 se setkání Tour Trip 2009, pořádané Okresní hospodářskou komorou v Jablonci nad Nisou, konalo v našem Klubu Na Rampě. SUNDISK s.r.o. se postaral o organizaci tohoto setkání a zároveň se podílel na programu dvěma prezentacemi na téma cestovního ruchu.

SUNDISK
AC/DC ve Wembley

V roce 2009 jsme se vydali na koncert AC/DC na stadion v Londýnském Wembley. Inspirovali jsme se zde v oblasti kulturní produkci, ale také pak dokonalého zvládnutí 70. tis. davu.

SUNDISK
Launch produktu Pradaxa

Pro farmaceutickou společnost Boehringer-Ingelheim, spol. s r. o., jsme realizovali outdoor pro sto zaměstnanců na propagaci výrobku Pradaxa.

SUNDISK
PLES TUL

V roce 2009 jsme pro Technickou Univerzitu Liberec zorganizovali ples v libereckém kulturním domě nejen pro studenty university.

Jizerská oblast tmavé oblohy
Jizerská oblast tmavé oblohy

Zajistili jsme přípravu tiskové konference v chatě Pyramida na Jizerce pro projekt Jizerská oblast tmavé oblohy.

SUNDISK
Rocková Bílina

Na závěr prázdnin 2009 jsme spolupořádali festival Rocková Bílina, který se uskutečnil v přírodním amfiteátru v Bílině.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa