prev SUNDISK

Galerie akcí

CPI
CPI Hotels na Žluté plovárně

V duchu diokého západu proběhl teambuilding na Žluté Plovárně. Mangereři na den odhodili vážné masky a společně se s vervou pustili do plnění ůkolů a soutěží.

Anect
ANECT setkání 2011

Ve formě rodinného dne jsme uspořádali setkání s obchodními partnery. Oživly ladovské postavičky provázející různorodými atrakcemi.

Anect
DHL Ctěnice - event či firemní family day

Na zámku v Četnicích to včera žilo a o zábavu bylo vskutku postaráno. Na své si přišli nejen nejmenší, ale mysleli jsme i na dospělé, pro které byl připraven taktéž bohatý program.

SUNDISK
Lezecká aréna v Jablonci

SUNDISK nechyběl u slavnostního otevření.

Magistrát města Jablonec nad Nisou
Sanšajn 2010 - street art, grafiiti, streetball, skateboard v centru Jablonce

Víkend odstartuje na Mírovém námestí akce Sanšajn. Pod záštitou města Jablonce na Nisou organizujeme rodinný den, zaměřený především na mládež.

Abbott
Abbott na Pálavě

Výlet na kolech nebo i svezení na lodi spojené se střelbou z kuše a spoustou dalších úkolů absolvvovali zaměstnanci Abbot Laboratories v okolí řeky Pálavy.

Anect
Anect – setkání obchodních partnerů

Další z řady setkání s obchodnímy patnery společnosti ANECT proběhlo v areálu observatoře. Rodinný den provázel pestrý program s pozorováním oblohy.

SUNDISK
První splutí Nisy

Vedení firmy se vypravilo splout si řeku Nisu a obhlédout "terén" na letní sezónu půjčovny lodí.

SUNDISK
Prezentační odpoledne NBCB

Tradiční akce North Bohemia Convention Bureau, tentikrát v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci, se jako partner NBCB zúčastnila i firma SUNDISK. V průběhu odpoledne proběhla

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa