prev SUNDISK

Galerie akcí

Microsoft
Sportovní den pro mezinárodní tým Microsoftu

Sportovní den pro mezinárodní tým firmy Microsoft. Akce se účastnili zástupci z Maďarska, Ruska, Bulharska, Slovinska, Chorvatska a České republiky.

Géčko
Minigolf v Géčku

V nákupním centru Géčko v Liberci jsme v lednu uspořádali turnaj v minigolfu.

SUNDISK
Koncert Nazareth

Podíleli jsme se na realizaci koncertu úspěšné skotské kapely Nazareth v Roudnici nad Labem. Nechyběla anii předkapela v podobě českého pop-rocku: Turbo.

SUNDISK
JABLONEČÁK 2008 ZAČAL

Opět pořádáme příměstský tábor Jablonečák určení převážně pro děti od 5 do 14 let. Od pondělí proběhl první turnus a další se nadcházejí.

Anect
Anect – setkání s Afrikou

Pro firmu Anect jsme připravili setkání s obchodními partnery a jejich rodinami. Téma této akce bylo setkání s Afrikou. Pro dokreslení atmosféry nechyběli ani velbloudi.

SUNDISK
Nový klub Vlak v Liberci

Připravujeme otevření nového studentského klubu na kolejích v libereckém Harcově. Před samotným otevřením jsme uspořádali zátěžovou zkoušku.

SUNDISK
Nahá Afrika

Zrealizovali jsme v nákupním centru Géčko výštavu fotografií libereckého cestovatele Ondřeje Havelky.

SUNDISK
Módní přehlídka v Galerii N

V jablonecké galerii N proběhla módní přehlídka, kde se představili návrháři z katedry designu Technické Univerzity v Liberci. Celou akci jsme měli na místě našeho fotografa.

Anect
Anectextrem 2008 je za námi

Připravili jsme další ročník extrémního závodu Anectextrem 2008. Kromě běhu se závodilo také ve štafetě na kole, lezení a jízdě na kajaku.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa