prev SUNDISK

Galerie akcí

SUNDISK
Koncert Nazareth

Podíleli jsme se na realizaci koncertu úspěšné skotské kapely Nazareth v Roudnici nad Labem. Nechyběla anii předkapela v podobě českého pop-rocku: Turbo.

SUNDISK
JABLONEČÁK 2008 ZAČAL

Opět pořádáme příměstský tábor Jablonečák určení převážně pro děti od 5 do 14 let. Od pondělí proběhl první turnus a další se nadcházejí.

SUNDISK
Nový klub Vlak v Liberci

Připravujeme otevření nového studentského klubu na kolejích v libereckém Harcově. Před samotným otevřením jsme uspořádali zátěžovou zkoušku.

SUNDISK
Nahá Afrika

Zrealizovali jsme v nákupním centru Géčko výštavu fotografií libereckého cestovatele Ondřeje Havelky.

SUNDISK
Módní přehlídka v Galerii N

V jablonecké galerii N proběhla módní přehlídka, kde se představili návrháři z katedry designu Technické Univerzity v Liberci. Celou akci jsme měli na místě našeho fotografa.

SUNDISK
WATERMANIA 2008 úspěšně za námi

Proběhl třetí ročník Watermania na Slunečních lázních v Jablonci nad Nisou. Obří můstek vyzkoušelo několik desítek snowboardistů a lyžařů.

SUNDISK
Extrem Cup 2008 zná své vítěze

Uspořádali jsme Extrem Cup v našem areálu Žlutá plovárna na Malé Skále v srdci Českého ráje. Závodu se účastnilo 26 týmů.

SUNDISK
SUNDISK členem Hospodářské komory ČR

Naše agentura SUNDISK s.r.o. se stala členem Hospodářské komory České republiky.

SUNDISK
Sezóna pomalu začíná

Vybalili jsme zazimované lodě a začínáme novou sezónu a první splutí řeky Jizery v tomto roce pod naší vlajkou. Odzimovali jsme také lanové centrum a připravili ho k běžnému provozu.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa