prev SUNDISK

Galerie akcí

SUNDISK
ŘÍPSKÁ POUŤ 2009

Příprava doprovodného kulturního programu v rámci tradiční akce Řípská pouť v roce 2009. Samozřejmě jsme se postarali o různé pouťové atrakce či outdoorový adrenalinový park.

OHK v Jablonci nad Nisou
Trip Tour 2009

V roce 2009 se setkání Tour Trip 2009, pořádané Okresní hospodářskou komorou v Jablonci nad Nisou, konalo v našem Klubu Na Rampě. SUNDISK s.r.o. se postaral o organizaci tohoto setkání a zároveň se podílel na programu dvěma prezentacemi na téma cestovního ruchu.

SUNDISK
AC/DC ve Wembley

V roce 2009 jsme se vydali na koncert AC/DC na stadion v Londýnském Wembley. Inspirovali jsme se zde v oblasti kulturní produkci, ale také pak dokonalého zvládnutí 70. tis. davu.

SUNDISK
Launch produktu Pradaxa

Pro farmaceutickou společnost Boehringer-Ingelheim, spol. s r. o., jsme realizovali outdoor pro sto zaměstnanců na propagaci výrobku Pradaxa.

SUNDISK
PLES TUL

V roce 2009 jsme pro Technickou Univerzitu Liberec zorganizovali ples v libereckém kulturním domě nejen pro studenty university.

Jizerská oblast tmavé oblohy
Jizerská oblast tmavé oblohy

Zajistili jsme přípravu tiskové konference v chatě Pyramida na Jizerce pro projekt Jizerská oblast tmavé oblohy.

SUNDISK
Rocková Bílina

Na závěr prázdnin 2009 jsme spolupořádali festival Rocková Bílina, který se uskutečnil v přírodním amfiteátru v Bílině.

SUNDISK
Divoká Jizera

Hned jak rozmrzla Jizera, jeli jsme potrénovat divokou vodu pro nadcházející sezónu. Nejvíce jsme testovali stav našich raftů, ale probéhl i trénink na kajaku.

SUNDISK
DOWN MALL Liberec

V Liberci jsme organizovali závod ve sjezdu horských kol interiéry libereckého OC Delta. Závodu se zúčastnilo několik desítek nejlepších bikerů z celé České republiky.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa