prev SUNDISK

Galerie akcí

ZF TRW
Po stopách Franze Josefa

Pro zaměstnance Jabloneckého TRW jsme připravili outdoorovou akci nedalko hranic s Německem. Bez signálu na mobilu se akce zúčastnilo sedmdesát zaměstnanců.

SUNDISK
Nové kancelářské prostory

Přestěhovali jsme se do nových kanceláří! Už nám staré prostory nestačily, tak jsme se museli přesunout do něčeho většího.

Microsoft
Novoroční večírek MICROSOFT

Zoragnizovali jsme pro Microsoft novoroční večírek. Nechyběla ani hudební produkce The Tap Tap, kapela Milo či domácí uskupení MS Band. Proběhal také oblibená bubenická či barmanská show.

SUNDISK
Trénink raftingu

Byli jsme potrénovat v Pražské Tróji. Zdokonalení sjezdu divoké vody či následná záchranná akce. Takový byl program našeho výjezdu.

SUNDISK
Rock na konci léta

Ve spolupráci s jabloneckým Eurecentrem jsme zorganizovali Rock na konci léta na letní scéně. Po 22 hodině se také rozjela afterpárty v přilehlém Klubu Na Rampě.

SUNDISK
Přípravy na Watermanii v plném proudu

Stavíme obří skok do Jablonecké přehrady aneb přípravy na Jabloneckou Watermanii na Slunkách vrcholí.

SUNDISK
Kalendář Cairo Woman 2009

Vydali jsme vlastní kalendář sestavený ze snímků našeho agenturního fotografa Aleše Majera z Egyptské metropole.

Skanska
SKANSKA na Žluté plovárně

O minulém víkendu jsme zorganizovali sportovní a teambuildingové aktivity s večerní hudbou a grilováním pro firmu SKANSKA a.s.

Géčko
Jarní show v Géčku

Pro Nákupní centrum Géčko v Liberci jsme zorganizovali akci Jarní show v Géčku. Připravili jsme atrakce jako je například trampolína, umělá lezecká stěna či obří skluzavka.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa