prev SUNDISK

Galerie akcí

Microsoft
Novoroční večírek MICROSOFT

Zoragnizovali jsme pro Microsoft novoroční večírek. Nechyběla ani hudební produkce The Tap Tap, kapela Milo či domácí uskupení MS Band. Proběhal také oblibená bubenická či barmanská show.

Skanska
SKANSKA na Žluté plovárně

O minulém víkendu jsme zorganizovali sportovní a teambuildingové aktivity s večerní hudbou a grilováním pro firmu SKANSKA a.s.

Géčko
Jarní show v Géčku

Pro Nákupní centrum Géčko v Liberci jsme zorganizovali akci Jarní show v Géčku. Připravili jsme atrakce jako je například trampolína, umělá lezecká stěna či obří skluzavka.

Česká astronomická společnost
Pozorování Měsíce a Jupiteru

Jedna z dalších akcí příznivce astronomie v Jablonci nad Nisou organizovaná naší firmou. Společné pozorování Měsíce a Jupiteru.

Česká astronomická společnost
LUNAR ECLIPSE

Zorganizovali jsme taktéž veřejné pozorování částečného zatmění Měsíce. Bohužel nám tentokrát počasí moc nepřálo.

Géčko
Dětský den v Géčku a Globusu

Pro nákupní centrum Géčko v Libereckém obchodním domě Globus jsme připravili doprovodný program v podobně různých atrakcí pro děti.

Miton
Outdoor Miton

Na Tanvaldském Špičáku jsme zorganizovali pro jabloneckou firmu Miton víkendový outdoorový program.

Microsoft
Microsoft na divokém západě

V polovině září jsme realizovali teambuildingový program pro společnost Microsoft ČR. Akce se odehrávala ve westernovém městečku Šiklův mlýn.

Géčko
Módní show v Géčku

V nákupním centru Géčko v Liberci jsme zorganizovali a zároveň nafotili módní přehlídku plavek, spodního prádla, sportovního oblečení nebo vidět jste mohli dokonce svatební šaty.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa