prev SUNDISK

Galerie akcí

Česká astronomická společnost
ECLIPSE 2008

Pořádali jsme pozorování částečného zatmění Slunce na Mírovém náměstí v Jablonci. Pozorovat částečné zatmění bylo možné různými typy dalekohledů.

SUNDISK
Vysvědčení

Připravili jsme velmi netradiční předávání vysvědčení pro žáky z turnovské základní školy. Žáci si pro svoje vysvědčení museli skočit.

SUNDISK
Klub Vlak otevřen

Na vysokoškolských kolejích v Liberci na Harcově jsme otevřeli studentský Klub Vlak. Klub bude otevřen denně a kromě koncertů a vystoupení DJ jsou k dispozici i šipky nebo fotbálek.

SUNDISK
SEA OUTDOOR TRAINING

V květnu jsme s částí týmu strávili outdoorový pobyt na jachtě v Jaderském moři.

SUNDISK
Trend Event - DRIVE AŽ NA GREEN

V rámci konference TREND EVENT jsme se prezentovali v oblasti pořádání firemních akcí, outdoorových programů a teambuildingu.

Microsoft
Microsoft na divokém západě

V polovině září jsme realizovali teambuildingový program pro společnost Microsoft ČR. Akce se odehrávala ve westernovém městečku Šiklův mlýn.

SUNDISK
Jablonečák - poslední volná místa na srpnový termín

Organizujeme dětský příměstský tábor Jablonečák. Zbývají poslední volná místa na srpnové turnusy.

SUNDISK
In-line maraton 2008

Zorganizovali jsme závod na in-line bruslích. Závodilo se na cyklostezce na Jablonecké přehradě. Přípraveny byly různé délky okruhů pro různé věkové kategorie.

Ski Bižu
Víkendová školka pro malé lyžaře a snowboarďáky

Nevahejte se přihlašte svoje dítě do lyžařské školy. Naučit se mohou i na v dnešní době stále více populárním snowboardu.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa