prev SUNDISK

Galerie akcí

SUNDISK
Maloskalský drak

Na Žluté Plovárně se utkaly týmy na dračích lodích v závodě o Maloskalský pohár.

Microsoft
Microsoft Family Day

Rodinný den plný zábavy, ale i odpočinku, kde si účastníci mohli vyzkoušet soustu netraaičních aktivit jsme uspořádali pro firmu Microsoft.

SUNDISK
Specialized DownMall 2011

Podíleli jsme se na organizaci zcela revolučního typu závodu na horksých kolech. Jet závod v ochodním centru bylo dříve nemyslytelné a proto nyní také tak pozornost přitahující.

SUNDISK
Zakončení sezóny na Žluté plovárně

Jako každý rok pořádáme pro naše zaměstnance jako poděkování akci v rámci ukončení sezóny na Žluté Plovárně, aby také okusili, jaké to je zúčastnit se akce, kterou normálné pořádájí.

SUNDISK
Skokem do Dolánek

V Dolánkách u Turnova se sešlel nemalý počet zájemců, aby si mohli vyzoušet různé a často netradiční způsopby přemisťování, tedy dopravní prostředky.

CPI
CPI Hotels na Žluté plovárně

V duchu diokého západu proběhl teambuilding na Žluté Plovárně. Mangereři na den odhodili vážné masky a společně se s vervou pustili do plnění ůkolů a soutěží.

Anect
ANECT setkání 2011

Ve formě rodinného dne jsme uspořádali setkání s obchodními partnery. Oživly ladovské postavičky provázející různorodými atrakcemi.

Anect
DHL Ctěnice - event či firemní family day

Na zámku v Četnicích to včera žilo a o zábavu bylo vskutku postaráno. Na své si přišli nejen nejmenší, ale mysleli jsme i na dospělé, pro které byl připraven taktéž bohatý program.

SUNDISK
Lezecká aréna v Jablonci

SUNDISK nechyběl u slavnostního otevření.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa