prev SUNDISK

Galerie akcí

SUNDISK
JABLONEČÁK 2008 ZAČAL

Opět pořádáme příměstský tábor Jablonečák určení převážně pro děti od 5 do 14 let. Od pondělí proběhl první turnus a další se nadcházejí.

Anect
Anect – setkání s Afrikou

Pro firmu Anect jsme připravili setkání s obchodními partnery a jejich rodinami. Téma této akce bylo setkání s Afrikou. Pro dokreslení atmosféry nechyběli ani velbloudi.

SUNDISK
Nový klub Vlak v Liberci

Připravujeme otevření nového studentského klubu na kolejích v libereckém Harcově. Před samotným otevřením jsme uspořádali zátěžovou zkoušku.

SUNDISK
Nahá Afrika

Zrealizovali jsme v nákupním centru Géčko výštavu fotografií libereckého cestovatele Ondřeje Havelky.

SUNDISK
Módní přehlídka v Galerii N

V jablonecké galerii N proběhla módní přehlídka, kde se představili návrháři z katedry designu Technické Univerzity v Liberci. Celou akci jsme měli na místě našeho fotografa.

Anect
Anectextrem 2008 je za námi

Připravili jsme další ročník extrémního závodu Anectextrem 2008. Kromě běhu se závodilo také ve štafetě na kole, lezení a jízdě na kajaku.

SUNDISK
WATERMANIA 2008 úspěšně za námi

Proběhl třetí ročník Watermania na Slunečních lázních v Jablonci nad Nisou. Obří můstek vyzkoušelo několik desítek snowboardistů a lyžařů.

SUNDISK
Extrem Cup 2008 zná své vítěze

Uspořádali jsme Extrem Cup v našem areálu Žlutá plovárna na Malé Skále v srdci Českého ráje. Závodu se účastnilo 26 týmů.

SUNDISK
SUNDISK členem Hospodářské komory ČR

Naše agentura SUNDISK s.r.o. se stala členem Hospodářské komory České republiky.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa