prev SUNDISK

Galerie akcí

SUNDISK
Firemní akce na naší Žluté plovárně

Firemních akcí během podzimu se na naší Žluté plovárně odehrálo hned několik. Zejména se jednalo o outdoorové programy, splutí řeky Jizery či lanové centrum.

SUNDISK
Řipská pouť

Během posledního dubnového víkendu jsme zajišťovali doprovodný program pro tradiční pouť pod horou Říp. Společně s Plzeňským pivovarem jsme se starali i o občerstvení.

Klub Na Rampě
The Scheuflers na Rampě

Fenomenální rodinné duo The Scheuflers zahrálo v našem Jabloneckém Klubu Na Rampě. Richard Scheufler senior na baskytaru a Richard junior na bicí se před hojným publikem parádně předvedli.

SUNDISK
Září - firemní akce a Anectextrém

Každé září pořádáme velké množství různých firemních akcí a jinak tomu není ani letos. Nejprve extrémní závod Anectextrém a další dny zahraniční klienti sjíždějící řeku Jizeru či outdoorprogram pro Microsoft a další.

SUNDISK
Woodstock nad Nisou

Na letní scéně v Jablonci nad Nisou jsme ve spolupráci s Eurocentrem zorganizovali revivalový festival Woodstock nad Nisou.

SUNDISK
Módní přehlídka v Liberci

V listopadu se v libereckém Grandhotelu Zlaty lev uskutečnila jubiljní 10. módní přehlídka. Náš fotograf byl přitomen.

ZF TRW
Po stopách Franze Josefa

Pro zaměstnance Jabloneckého TRW jsme připravili outdoorovou akci nedalko hranic s Německem. Bez signálu na mobilu se akce zúčastnilo sedmdesát zaměstnanců.

SUNDISK
Nové kancelářské prostory

Přestěhovali jsme se do nových kanceláří! Už nám staré prostory nestačily, tak jsme se museli přesunout do něčeho většího.

Microsoft
Novoroční večírek MICROSOFT

Zoragnizovali jsme pro Microsoft novoroční večírek. Nechyběla ani hudební produkce The Tap Tap, kapela Milo či domácí uskupení MS Band. Proběhal také oblibená bubenická či barmanská show.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa