prev SUNDISK

Galerie akcí

SUNDISK
DOWN MALL Liberec

V Liberci jsme organizovali závod ve sjezdu horských kol interiéry libereckého OC Delta. Závodu se zúčastnilo několik desítek nejlepších bikerů z celé České republiky.

SUNDISK
Konec sezóny na Žluté plovárně

Začátkem října proběhlo ukončení sezóny v naší provozovně Žlutá plovárna na Malé Skále. Společně jsme plovárnu a lanové centrum připravili na zimu a provedli poslední letošní sjezd řeky Jizery.

Česká astronomická společnost
Pozorování Slunce

V rámci slavností řeky Nisy jsme připravili také pozorování Slunce pomocí speciálních astronomických dalekohledů. Akce byla také součástí astronomických setkání pravidelně probíhajících v Klubu Na Rampě.

SUNDISK
Maloskalská sezóna začala

Nová sezóna začíná a my už se staráme o první zahraniční klienty. Lanové centrum, splutí řeky Jizery na kanoích a raftech.

SUNDISK
Firemní akce na naší Žluté plovárně

Firemních akcí během podzimu se na naší Žluté plovárně odehrálo hned několik. Zejména se jednalo o outdoorové programy, splutí řeky Jizery či lanové centrum.

SUNDISK
Řipská pouť

Během posledního dubnového víkendu jsme zajišťovali doprovodný program pro tradiční pouť pod horou Říp. Společně s Plzeňským pivovarem jsme se starali i o občerstvení.

Klub Na Rampě
The Scheuflers na Rampě

Fenomenální rodinné duo The Scheuflers zahrálo v našem Jabloneckém Klubu Na Rampě. Richard Scheufler senior na baskytaru a Richard junior na bicí se před hojným publikem parádně předvedli.

SUNDISK
Září - firemní akce a Anectextrém

Každé září pořádáme velké množství různých firemních akcí a jinak tomu není ani letos. Nejprve extrémní závod Anectextrém a další dny zahraniční klienti sjíždějící řeku Jizeru či outdoorprogram pro Microsoft a další.

SUNDISK
Woodstock nad Nisou

Na letní scéně v Jablonci nad Nisou jsme ve spolupráci s Eurocentrem zorganizovali revivalový festival Woodstock nad Nisou.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa